Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Kuriany

Kuriany, podlaskie

  • 210 000 zł
  • 761 m²
  • 275,95 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Suszczyńs...

Skontaktuj się

Działka budowlana Kuriany

Kuriany, podlaskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

210 000 zł

761 m²

275,95 zł/m²

Działka budowlana Kuriany

Zaktualizowane: 12 maja 2026

210 000 zł 761 m² 275,95 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 210 000 zł (275,95 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: DOBRY DOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12016/4300/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 761 m², położona w miejscowości Kuriany, tuż przy granicy Białegostoku.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
*wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny,
*świetna lokalizacja zaledwie około 50 metrów od granicy Białegostoku,
*spokojna i rozwijająca się okolica,
*idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu. (...)

Agent

Joanna Suszczyńska

690 692...

690 692 915

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Suszczyńska

690 692...

690 692 915

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień